Regeneracja Turbosprężarek
Kim jesteśmy

REGENT regeneracja turbosprężarek

Jesteśmy firmą specjalizującą się w naprawie turbosprężarek. Dla REGENT regeneracja turbosprężarek to usługa, wykonywana każdego dnia. Cieszy się ona powodzeniem użytkowników pojazdów głównie ze względu na cenę, która jest niższa niż w przypadku konieczności zakupu nowej turbosprężarki. Za wykonaniem regeneracji przemawia również uzyskiwana przez klienta gwarancja. Jednak o tym, czy daną turbosprężarkę uda się zregenerować, decyduje specjalista już podczas diagnostyki.

W REGENT regeneracja turbosprężarek rozpoczyna się właśnie od dokładnej weryfikacji dotychczasowego stanu zużycia turbiny, którą otrzymujemy od klienta. Wyłącznie skrupulatny diagnostyk jest w stanie ocenić stopień zużycia poszczególnych elementów turbosprężarki i możliwość jej ponownego zamontowania w pojeździe. Proces regeneracji turbosprężarki jest zatem wieloetapowy i złożony. W całości odbywa się jednak w naszej firmie, co zapobiega konieczności wysyłki części do innych siedzib. Znacznie skraca to czas oczekiwania klienta.

Serwis i naprawa turbosprężarek

Oferujemy usługi polegające na rzeczowej diagnostyce stanu turbosprężarek, ich naprawie oraz wymianie. W REGENT regeneracja turbosprężarek wiąże się z oczyszczeniem oraz wypiaskowaniem korpusów i podzespołów, a także wymianą zużytych, nienadających się do naprawy, komponentów na nowe. Regeneracja turbiny jest skuteczna tylko wtedy, gdy zostanie przeprowadzona dokładnie i gruntownie. Gwarantujemy więc kompleksowe wykonanie usług skierowanych do osób prywatnych i firm. Każda turbosprężarka, którą otrzymujemy od klienta, przechodzi poszczególne etapy regeneracji, prowadzone przez wykwalifikowanych pracowników. Wykonujemy szereg pomiarów, dobieramy odpowiednie części o określonych parametrach, przeprowadzamy testy i kontrole jakości.

Napraw turbin dokonujemy w pojazdach osobowych. Dokładamy wszelkich starań, by regeneracja turbosprężarki przebiegała szybko i sprawnie. Od funkcjonowania tej części zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort jazdy samochodem. Przyjmując od klienta zlecenie, zaznaczamy, że czas wykonywania prac regeneracyjnych zwykle nie przekracza 48 godzin, ale może ulec zmianom. Indywidualny czas prac ustalamy z każdym klientem już po szczegółowej diagnostyce. Dzięki temu wie on również, na jakie działania decyduje się nasz zespół fachowców. Jeżeli naprawa turbo jest niemożliwa lub nieopłacalna, informację taką kierujemy do klienta. Nie podejmujemy się napraw bez wiedzy klienta, a także napraw niemożliwych do wykonania lub przekraczających swoim kosztem ceny nowych turbosprężarek. Turbiny, które uległy znacznym uszkodzeniom, mogą nie podlegać regeneracji. Istnieją bowiem takie awarie, których nie da się bezpiecznie usunąć. Szybko podjęta decyzja o rozpoczęciu działań diagnostycznych i naprawczych jest zależna wyłącznie od terminu przekazania nam turbosprężarki.

Nasza oferta – diagnostyka i naprawa turbosprężarek

Nasi specjaliści wykorzystują w procesie regeneracji turbin posiadane wieloletnie doświadczenie, wiedzę, umiejętności oraz dobrze wyposażone zaplecze techniczne. Do swojej dyspozycji mamy kilkanaście stanowisk, odpowiadających potrzebom związanym z procesem naprawy. Wykorzystujemy oryginalne części pochodzące od sprawdzonych producentów oraz dbamy o estetyczne wykonanie usługi. Podczas procesu naprawczego zwracamy uwagę na każdy szczegół i niuanse świadczące o możliwości nieprawidłowej budowy lub funkcjonowania turbosprężarki.

Każdego klienta zainteresowanego szybką, skuteczną i profesjonalną regeneracją zachęcamy również do zapoznania się z działem Naprawa turbosprężarek.

REGENT regeneracja turbosprężarek - porady ekspertów

Istotny jest fakt, że nasza kadra specjalistów służy pomocą klientom na każdym etapie świadczonej usługi. W związku z tym można zwrócić się do nich z wątpliwościami i pytaniami dotyczącymi wszystkich szczegółów procesu naprawy. Serwis turbo w REGENT polega na wykorzystaniu trzech składowych procesu naprawczego: demontażu, diagnostyki i montażu. Specjaliści demontują poszczególne części turbosprężarki, by móc ocenić stan techniczny każdej z nich. Następnie dokonuje się złożonej analizy stanu ich zużycia i poszukuje usterek. Po ich zlokalizowaniu należy przystąpić do ich usunięcia, wymiany podzespołów, wykonania koniecznych napraw. Proces kończymy kontrolą jakości i ponownym montażem zdemontowanych wcześniej części.

Z porad ekspertów można korzystać nie tylko podczas wykonywania przez nas usług regeneracyjnych. Z myślą o naszych przyszłych i potencjalnych klientach oraz wszystkich osobach poszukujących w sieci informacji o możliwości regeneracji turbosprężarek, powstała ta strona www oraz sklep internetowy.

Sklep internetowy z turbosprężarkami

Sklep z turbosprężarkami umożliwia szybkie złożenie zamówienia na oferowane przez nas usługi, czyli regenerację lub zakup dostępnego towaru zregenerowanego. Korzystanie z opcji zamawiania online jest nie tylko wygodne, ale i całkowicie bezpieczne. Nasi specjaliści kontaktują się z klientem możliwie jak najszybciej po zleceniu przez niego wykonania prac naprawczych. Zatem takie uproszczenie zamówienia pozwala na jego złożenie o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, nawet poza godzinami pracy REGENT.

Dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Nigdy nie próbuj na własną rękę naprawiać zepsutych i wysłużonych części samochodowych. Regeneracja turbosprężarek powinna się bowiem odbywać w specjalnie dostosowanych do tego celu warsztatach i stacjach diagnostycznych. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji na temat regeneracji turbosprężarek, odwiedź dział Porady techniczne. Przygotowaliśmy tam zestaw najczęściej zadawanych pytań, w którym opisaliśmy przyczyny awarii turbosprężarek oraz zalecenia dotyczące dbałości o ich stan techniczny.

Eksploatacja samochodów wyposażonych w turbosprężarki wymaga szczególnych działań. Zwiększona uwaga kierowcy i odpowiedni sposób użytkowania samochodu niwelują ryzyko uszkodzeń turbiny. Więcej na temat prawidłowego użytkowania pojazdu wyposażonego w turbosprężarkę opisaliśmy w zakładce Usługi regeneracji turbin. Najczęstsze usterki turbosprężarek, z którymi mamy do czynienia w swojej pracy, wynikają zwłaszcza z niewłaściwej eksploatacji i nieprawidłowego sposobu serwisowania aut. Czujność użytkownika pojazdu osobowego może zapobiec wystąpieniu skomplikowanych awarii, które skutkują unieruchomieniem samochodu. Z tego względu warto interesować się stanem technicznym turbosprężarki. Nasza strona internetowa odpowiada na podstawowe potrzeby użytkowników pojazdów, w przystępny sposób przedstawiając informacje o działaniu i zasadach eksploatacji turbin.

Rozbudowa i innowacje zastosowane w naszym parku maszynowym wpływają na zwiększenie poziomu jakości wykonywanych przez nas usług. Fachowcy ciągle dokładają wszelkich starań, by regenerowane części nie odstępowały od oryginału, a ich parametry spełniały odpowiednie normy i wymogi. Jako potwierdzenie naszych działań oferujemy gwarancję na wykonaną przez nas usługę. Dzięki naszej interwencji dalsza eksploatacja pojazdu przebiega bez zakłóceń. Szybka i profesjonalna regeneracja w REGENT możliwa jest także dzięki odpowiednio wyposażonemu zapleczu magazynowemu. Znajdują się w nim niezbędne części od sprawdzonych dostawców i nowoczesne maszyny. Ponadto, do każdego klienta docieramy dzięki sprzedaży wysyłkowej. Odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą.

Main Menu

661 355 977